@SMC: яким повинен бути сучасний спортивний маркетинг

15 мая 2019 09:43 Просмотров: 174 # Прокомментируй Печатная версия
@SMC: яким повинен бути сучасний спортивний маркетинг

26–27 квітня 2019 року в Києві відбулася перша Міжнародна конференція зі спортивного маркетингу: http://sportmc.org

Ідея її проведення була запропонована Еліною Світоліною та Володимиром Кличком, а організаторами виступили міжнародне агентство спортивного маркетингу Top Five Management і найбільший український приватний закритий клуб H Club.

Конференція заклала міцний фундамент ефективної комунікаційної платформи для взаємодії представників професійного спорту, бізнесу, брендів, інвесторів і меценатів для реалізації як міжнародних, так і національних програм розвитку українського спорту. Урочисто відкрили конференцію та вітали учасників мер Києва Віталій Кличко і відома актриса, радіо- і телеведуча Анна Буткевич.

Конференцію відвідало більше 300 учасників і 30 запрошених спікерів із 6 країн. Обговорювалися і демонструвалися успішні стратегії та сучасні підходи до створення і комерціалізації спортивних брендів, спонсорські програми і залучення інвестицій у спорт, діджиталізація й інноваційні інструменти спортивного маркетингу, e-sports, а також розвиток особистого бренду спортсмена і його вплив на вирішення соціальних завдань суспільства. Крім того, в центрі уваги учасників конференції була тема благодійності в спорті.

Відкриваючи панельну дискусію за участю зірок українського спорту ? Василя Вірастюка, Ганни Різатдінової, Слави Медведенко й Іллі Кваші, призерка Олімпійських ігор 2000 року Олена Говорова зазначила, що великий спорт вимагає набагато серйознішого підходу до підготовки спортсменів, ніж аматорський. При цьому створення необхідних умов для тренувань завжди тягне за собою значні грошові витрати, що неможливо без підтримки з боку бізнесу. Підтримка бізнесу ? це не тільки меценатство: бренди реалізовують великі маркетингові стратегії, отримуючи дуже гарні бонуси на додаток до лояльності клієнта та своєї впізнаваності.

У свою чергу, Ганна Різатдінова, українська гімнастка, бронзова медалістка Олімпіади–2016, чемпіонка світу у вправах із обручем і багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, прокоментувала: «Спорт, поряд із культурою й освітою, ? одна з найважливіших опор здорового суспільства. Крім підтримки з боку корпорацій великий спорт повинен відчувати надійну опору і з боку держави. Адже на світовій арені країна часто асоціюється зі спортивними досягненнями і практично кожна людина на питання про найвідоміших українців починає список із зірок українського спорту».

Необхідно також відзначити, що формат конференції був максимально орієнтований на нетворкінг і надання учасникам набору прикладних інструментів і дієвих алгоритмів просування спортивних брендів на міжнародній арені. Саме на цих питаннях акцентували увагу спікери панелі «Найкращі кейси спортивного маркетингу». Так, CEO Top Five Management Стефан Гуров наголосив на необхідності якісної трансформації традиційних спортивних сервісів, а саме переходу від застарілої агентської моделі до концепції глобального спортивного хабу, що успішно практикує його компанія.

На конференції глобальні бренди були представлені топ-менеджерами таких компаній: Top Five Management, Global Sports Innovation Center powered by Microsoft, футбольний клуб «Баварія», IKISPORT, міжнародний холдинг Parimatch і міжнародне маркетингове агентство Digital Choo. Серед представників українських компаній та організацій участь у заході взяли: засновник Klitschko Ventures Володимир Кличко, а також компанії Delta Sport, Intertop Ukraine, IDS Borjomi Ukraine, MostVideo.TV, MostMedia Promotions, Dinaline Group, Pepelatz Production та інші.

Голова відділу комунікацій Global Sports Innovation Сenter powered by Microsoft Софія Гончарова розповіла про проривні цифрові технології залучення фанатів. Успішними прикладами в цьому напрямку також поділився Бенджамін Стін ? керівник Digital/ CRM проектів футбольного клубу «Баварія» (Мюнхен), фан-аудиторія якого наразі становить 650 мільйонів осіб. Голова європейського відділу маркетингу компанії General Mills Арджун Бозе поділився кейсом про використання великого тенісу з метою підвищення значущості бренду та клієнтської залученості. Про створення спортивного бренду з нуля на прикладі БК Монако розповів представник MostVideo.TV і маркетингового агентства MostMedia Promotions Сергій Черськой. Катерина Матющенко, маркетинг-менеджер у СНД і Південно-Східній Європі компанії Visa, презентувала досвід використання глобальних спонсорських контрактів у локальному масштабі.

Роль інноваційних технологій у розвитку спорту проаналізували учасники блоку «Спорт і високі технології» CEO IKISPORT Олів’є Гуая і директор зі стратегічного маркетингу компанії Dinaline Group Тетяна Желтомирська. Крім того, у рамках конференції була проведена велика дискусія на тему кіберспорту, в якій обговорювалася позиція та перспективи України на глобальній кіберспортивній мапі.

Величезний ажіотаж викликала дискусійна панель «Спорт і благодійність», в якій взяли участь: засновник Klitschko Ventures і Klitschko Foundation Володимир Кличко, співзасновник ГО «Ігри нескорених» Михайло Піменов і представник ТМ Parimatch в Україні Вадим Місюра. Модератор дискусії та директор благодійної організації Klitschko Foundation Аліна Носенко обговорила з учасниками умови, проблеми та перспективи реалізації меценатських проектів у сфері спорту.

Показово, що оргкомітет конференції вже отримав десятки заявок на участь у SMC 2020. За твердженням голови організаційного комітету Олега Стрельникова, наступного року конференція охопить ширше коло питань, що стосуються розвитку спорту.

Офіційними партнерами конференції виступили: Visa, PokerMatch, Parimatch, Turkish Airlines, Bentley, TTN, Eterna Law, Klitschko Foundation, Metropole, АТБ, Sky Art Foundation, Denza Workspace, рекламний холдинг Megapolis та інші.

Офіційний квитковий сервіс: Kontramarka.ua

Медіа-партнери: MostVideo.TV і XSPORT

Захід проводився в новому сучасному конгрес–центрі Chalet Equides (Лісники, вул. Вишнева, 36).

Автор: Евгения Тэги: спортивний маркетинг конференція SMC
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоСоцпроект «Украина: эволюция достоинства» или Сочувствуя российским пенсионерам

Как выживают в карантин бездомные? Кто им помогает?

Грета Тунберг в гостях у Владимира Познера

Фото

Все фотоНачались продажи нового низкопольного городского микроавтобуса «ГАЗель City»

Как грузинский регбист Вахо Мдзинаришвили cтал художником

Ужгородский ЖК «Квадрат» награжден профессиональной премией

Анекдот дня

Жена вернулась из гостей и рассказывает мужу:
- Вечер прошел прекрасно. Ивановы попросили меня спеть, и я согласилась.
Муж:
- И правильно сделала. Не люблю я этих
Ивановых.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ