Харківські борці успішно виступили на міжнародному турнірі в «Локомотиві»

22 января 2020 09:47 Просмотров: 74 # Прокомментируй Печатная версия

Харківські спортсмени завоювали медалі на міжнародному турнірі з вільної боротьби серед кадетів пам'яті Леоніда Дуная, який пройшов у Палаці спорту «Локомотив».

У змаганнях взяли участь борці з 10 країн, в тому числі з різних областей України.

Харківські спортсмени завоювали 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові нагороди. Зокрема, переможцем у ваговій категорії до 110 кг став Рустам Пєлін. У фіналі він мав зустрітися з іншим харківським борцем - Дмитром Гаміловським, який у зв'язку з травмою знявся зі змагань і став, таким чином, срібним призером турніру.

Також 2-е місце на змаганнях завоював харків'янин Станіслав Луценко, який у фіналі у ваговій категорії до 51 кг поступився супернику з Вірменії.

Серед дівчат срібним призером у вазі до 53 кг стала Альбіна Рілля. Третє місце отримали ще два харківських спортсмени - Володимир Качанов (вагова категорія - до 92 кг) та Дарина Рутенко (вагова категорія - до 73 кг).

У командних змаганнях серед юнаків перемога дісталася збірній України, а серед дівчат - збірній Донецької області.

Зазначимо, що цей турнір став підготовкою спортсменів до чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів, який відбудеться в кінці березня в Харкові.

Тэги: спорт турнир борьба Рустам Пєлін