У столиці можна запросити зірку на каву

24 июня 2018 12:37 Просмотров: 219 # Прокомментируй Печатная версия
У столиці можна запросити зірку на каву

На каву з лідером гурту OTorvald? Поспілкуватися у неформальній з письменницею Іреною Карпою? Легко, адже у столиці стартував соціальний проект “Кава милосердя”.

“Кава милосердя” проходить під гаслом: “Разом ми сила”. Соціальний проект направлений на допомогу українській режисерці Марині Гришай. Свого часу Марина знімала концерти Джамали, Монатіка, а її проект «Пазл» 2017 року, навіть потрапив в цьогорічну позаконкурсну програму Канського фестивалю. Сам проект можна знайти на фейсбуці, набравши всього два слова: “Кава милосердя”.

Проте, зараз режисерка потребує допомоги. І її вирішили підтримати популярні українські лідери думок. Взяти участь вирішив лідер гурту KOZAK SYSTEM Іван Леньо. Музикант розповів, що на побаченні за кавою розповість багато цікавого, що не ввійшло в офіційні інтерв’ю. Наприклад, як-от про те, що у нього була закахона Джамала.

Приєднався також і Женя Галич. Фронтмен, учасник Євробачення в Україні теж хоче піти на зустріч з одним зі своїх фанатів. Женя може розповісти про свій досвід роботи на радіо та на телебаченні, а також секрети того, як поєднувати роботу у шоу-бізнесі та виховання двох дітей.

Найбільше поки що бажаючих піти на каву зібрала Ірена Карпа. Це і не дивно, адже це саме та письменниця і співачка, котра у 2015 році переїхала до Франції і стала там культурним дипломатом у посольстві України. А ще від неї можна почути найбільш екстравагантні афоризми. Попри те, що зараз вона в Парижі, її тутешні фанати поспішають виграти завітну каву з Іреною.

Учасники розповідають, що це гарна і, як би не звучало, банально, унікальна нагода поспілкуватися у неформальній атмосфері зі знаменитістю.

Автор: rvhylnpeae Тэги: Рак Благодійність Женя Галич Кава милосердя
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоКак будет выглядеть строительная техника в будущем

Группа «Балаган», Наталия Иванова и певец Даниил Иванов записали новую песню «Не придумывай»!

Депутата Копейку назначили заместителем директора «Николаевоблтеплоэнерго»

Фото

Все фотоМодельный ряд цистерн JOSKIN добавлен новым семейством емкостей

Fiat Ducato – превращение в магистральный тягач

Новый экскаватор EW-25-М2.100 от "Святовита": универсал для тяжелой работы в суровых условиях

Анекдот дня

Сижу на лавочке во дворе. Рядом отдыхают рабочие. Около них лежат пустые канистры из-под чего-то. Между мной и рабочими — асфальтированная дорожка. По дорожке идёт девушка.

— Аккуратнее, не наступите! — предупреждает один из рабочих, указывая на блестящие потёки на асфальте.
— А что будет, если я наступлю? — спрашивает любопытная девушка.
— Приклеитесь, — отвечает рабочий.

Как вы думаете, что тут же делает переступившая было клеевой потёк девушка? Шаг назад. Начинает увлечённо дёргать ногой в попытке оторвать её от асфальта. Но вот нога свободна, и девушка, обругав рабочих, удаляется.

За время, что я провёл на той лавочке, ситуация повторилась раз пять с разными участниками всевозможных полов и возрастов. Особенно меня поразили две подруги. Ответив на слова рабочего: «Что, неужели?», первая поставила туфлю на клей. Вторая влезла в липкий потёк сразу же, как только первая освободилась, со словами: «Что, правда?»

Самое интересное, что когда рабочие перестали предупреждать людей, все стали не задумываясь переступать опасное место. Впору писать психологическое исследование.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ