10 найпопулярніших мифів про матраси від магазину «Magic Wood»

10 мая 2019 12:44 Просмотров: 340 # Прокомментируй Печатная версия
10 найпопулярніших мифів про матраси від магазину «Magic Wood»

У чому запорука відмінного сну? У ретельному розслабленні, звичкою не переїдати перед сном, тихих (як мишки) сусідів і «правильному» матраці. Якраз незручний матрац часто стає причиною поганого настрою та ниючий спини вранці. А все тому, що при виборі в магазині люди орієнтуються на 10 популярних помилок при відповіді на питання «ортопедичні матраци як вибрати».

Досить їм вірити! Експерти интернет-магазину «Magic Wood» розвінчують найпоширеніші міфи, що можуть коштувати вам міцного сну. Отже, приступимо до знайомства з поширеними міфами про матрацах від https://mwood.com.ua.

Міф №1. Всі матраци є універсальними, так що можна замовити будь-який матрас Україна та не спантеличуватися.

Про те, що матраци можуть відрізнятися за типом матеріалу та наповнювачів більшість з нас хоч краєм вуха, але чуло. Але це ще не все, бо «таке м`яке» ліжко улюбленої мами (або подруги) може виявитися зовсім не придатним саме для вас. А все тому, що на вибір матраца має впливати відразу безліч факторів: не тільки бренд і матеріали, ал також зріст, вага, вік і стан здоров`я майбутнього користувача. Не існує ніякої однієї універсальної моделі, яка ідеально підійде як підлітку, так і пенсіонеру. А тому найправильніший вибір - проконсультуватися з грамотними фахівцями.

Міф №2. Матрац без пружин - це не матрац!

Матрац, і ще який. Деякі фахівці зовсім дотримуються думки, що пружинний матрац - це атавізм і такий собі привіт з минулого. Коштують пружинні моделі (переважно) дорожче, а ось від провисання посередині (або «ефекту гамака») вони не застраховані, особливо якщо вага користувача перевищує 100 килограмів. Крім того, корисну властивість «запам`ятовування форми тіла» можна знайти як раз серед варіантів без пружин. Так що щиро радимо не обмежувати свої пошуки тільки класичними моделями та  матрац ортопедичний без пружинний.

Міф №3. Хороший матрац може прослужити навіть 20 років.

На жаль, але міняти матрац потрібно раз в 7-10 років, навіть якщо він буде найдорожчий і якісний. Тому що жодна модель не застрахована від втрати форми та провисання. А це загрожує болями в спині, шиї та викривленням хребта.

Міф №4. Будь-який матрац на блоці незалежних пружин є ортопедичним і безумовно корисним для здоров`я

Це найшкідливіший міф. Якщо ним керуватися при бажанні «матрац купити», то можна не надавати значення питанню індивідуального підбору матраца. Але як пара ортопедичного взуття робиться для конкретної стопи, так і матрац повинен повністю відповідати тій людині, що буде на ньому спати.

Вага, вік та поза сну дуже важливі для вибору основи – саме основи, а не верхнього наповнювача матрацу. Ортопедичним (таким, що рівно підтримує хребет) є тільки правильно підібраний матрац. Навіть наявність великої кількості пружин в блоці не гарантує того, що вони будуть підтримувати вашу спину в достатній мірі.

Міф №5. Потрібно брати матрац лише з довічною гарантією.

Це ще одна погана новина, адже «довічна гарантія» - це лише маркетинговий трюк, що вводить покупців в оману. Під гучним гаслом ховається той факт, що виробник гарантує збереження наповнювача (латексу, холлофайбера, пінополіуретану): він, мовляв, не зіпсується та не полізе назовні.

Але «гарантія» ніяк не поширюється на вм`ятини, дірки або плями. Так що з такими претензіями повернути матрац у вас вже точно не вийде.

Міф №6. Будь-який ортопедичний матрац має лікувальний ефект.

Це нав`язаний рекламою міф для тих, хто збирається купити ортопедичний матрац на диван. Людям хочеться вірити, що можна зцілитися уві сні. У телевізійних роликах виробників товарів для сну ми постійно бачимо лікарів та рекомендації «відомих клінік», які всіляко підтримують цю помилку.

Що є правдою?

Правда у тому, що ортопедичний матрац тримає хребет рівно, але він може лише попередити загострення наявних хвороб. Комфортний матрац забезпечує повноцінний сон. А сон (в свою чергу) дуже важливий для правильної роботи ендокринної системи та хорошого обміну речовин. І це все.

Міф №7. У матраца повинна бути зимова та літня сторона.

Це не зовсім міф, а неправильне розуміння, яке дозволяє продати матрац подорожче. Люди вважають, що жорстка сторона підходить для сну влітку, а м`яка - для зими, тому намагаються купити модель з такими властивостями.

Але більшість матраців і так має відмінні сторони через включення до свого складу різних наповнювачів і це не носить назви «зима-літо». Така конструкція здатна дати людині вибір більш комфортної поверхні в домашніх умовах, бо в літню спеку багато хто воліє більш жорстку. Але при продажу вам можуть запропонувати і окрему опцію «зима-літо» (так визначають прокладку в стежці чохла). По вашому запиту вам включать в ціну синтепон або шерсть, хоча всі необхідні властивості більшість матраців має і без них. Можна звичайний купити матрас недорого, а оплачувати додаткове утеплення боку є доцільним лище в матраці з однаковим наповненням.

Міф №8. Спати корисно на жорсткому матраці.

У багатьох існує усталене переконання, що матрац обов`язково повинен бути жорстким і чим жорсткіше він буде, тим корисніше для хребта. Але це абсолютно шкідливий міф, який є нічим іншим, як пережитком радянської епохи, коли жорсткі матраци протиставлялися шкідливим пружинним ліжкам з ефектом «гамака». Обидві ці крайнощі в рівній мірі згубно впливають на стан хребта, не дозволяючи йому приймати своє природне положення під час сну. Це дуже важливо, якщо ви зараз вирішуєте питання «як вибрати матрац для дитини».

Справа в тому, що хребет - це вам не рівна натягнута струна, бо він має природні вигини та нагадує хвилю. Якщо постійно спати на занадто жорсткій поверхні, то всі виступаючі частини тіла (такі як плечі чи стегна) не можуть в потрібному ступені зануритися в комфортні шари матраца, залишаючи незаповнений простір в області попереку. Іншими словами, поперековий відділ не отримує належної підтримки, що викликає напругу м`язів. Крім того, жорстка поверхня також здавлює кровоносні судини, що порушує вільну циркуляцію крові. Все це може викликати затікання м`язів, оніміння рук або ніг, а також стан розбитості та втоми.

Слід зазначити, що надмірно м`який матрац також створює деякі проблеми для здоров`я. На такому матраці хребет прогинається у формі півмісяця, що також викликає перенапруження м`язів. Крім того, в такому положенні наші легені стискаються і дихання стає нерівномірним.

Міф №9. За нормальним матрацем догляд не потрібен!

Будь-який матрац - це складна конструкція, до складу якої входить декілька шарів. Зазвичай це пружинний блок, короба з поліуретанової піни, ізолюючий і захисний шари (для кожної колекції і моделі матраца вони бувають різними), а також комфортний шар.

Захисний шар - це шар матеріалів, який покриває жорсткі деталі матраца, запобігаючи розриву та деформації виробу зсередини. Він може складатися з одного або декількох шарів (в залежності від моделі матраца).

Комфортний шар - це така текстильна деталь, що закриває верхню та нижню сторони матраца. Вона є спальною поверхнею матраца і може складатися як з одного шару тканини, так і бути простеганою з декількома шарами м`яких об`ємних наповнювачів.

Купивши матрац, ми часто нехтуємо тими вимогами, які завжди просять дотримуватися всі кращі виробники матраців. Найчастіші вже до кінця кварталу на матраці видно провали по спальній зоні, адже кожен покупець має індивідуальні параметри (зріст, вага). Це означає, що матеріал просто втомився тримати навантаження, а для його усунення всього лише потрібно дотримуватися правил перевертання. Зазвичай рекомендується перевертати матрац 1 раз в 1-3 місяці за схемою голова-ноги і верх-низ, бо комфортний та ізолюючий шари повинні періодично «відпочивати».

Міф №10. Виразний запах нового матраца є шкідливим і небезпечним для здоров`я.

Новий матрац (як і будь-який новий виріб) може мати невеликий виробничий запах. Багато хто сприймає його як щось шкідливе та небезпечне для здоров`я. Але ми запевняємо вас, що це не так!

Наявність вразливого запаху можлива через те, що виходячи з конвеєра, виріб відразу герметично упаковується машинним способом. Цей запах не є токсичним і повністю безпечний для здоров`я.

Будь-яка піна, що використовується у виробництві матраца - це матеріал, який створено штучним способом. Навіть натуральний латекс, незважаючи на приставку «натуральний», є продуктом хімічного виробництва. Саме тому всі піни в тій чи іншій мірі мають чужорідний запах. До слова, подібні запахи мають і натуральна шкіра, і дерево, а також безліч інших видів матеріалів, які використовуються в будь-якому масовому виробництві.

Для того щоб прискорити процес вивітрювання сторонніх запахів, потрібно добре провітрити приміщення та ретельно пропилососити матрац. Запах повинен повністю зникнути максимум через 7 днів після розпакування виробу.

Якщо ви вирішили купити матрас Київ для комфортного і здорового сну, то зробити це завжди можна в інтернет-магазині «Magic Wood». У нас представлено широкий асортимент недорогих (а головне - якісних) ортопедичних матраців. Ціни і розміри, фото та інші характеристики ви зможете легко знайти в нашому зручному для пошуку каталозі.

Крім самого Київа, ми доставимо замовлену вами модель куди завгодно у Харків, Одесу, Кривий Ріг, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Миколаїв, Суми та в інші міста України.

Ортопедичні матраци в «Magic Wood» - це завжди гідні рішення щодо ціни, якості та умов доставки, що дозволяє робити лише якісні та недорогі покупки!.

Тэги: матрац купити ортопедичні матраци як вибрати купити ортопедичний матрац на диван матрац ортопедичний без пружинний як вибрати матрац для дитини кращі виробники матраців купити матрас недорого матрас Україна купити матрас київ
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

похожие новости

Комментарии:Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоМеталлика - Nothing else matters (бандура+баян B&B project)

Скоро Россию накроет «Метель»

Технологии советской оборонки могут значительно увеличить ресурс автомобиля!

Фото

Все фотоIndian представил мотоцикл Roadmaster Elite 2020 с новой цветовой схемой

Учебно-тренажерный комплекс вертолета (УТКВ) Ми-24ПУ1 принят на снабжение ВСУ

Туринговый байк Indian Roadmaster Elite 2020: потрясающий уровень комфорта и технологий

Анекдот дня

Мама читает дочке сказку на ночь.

Дочка:

- А это правда, что чудовище пряталось от красавицы, потому что набухалось и было стыдно показываться на глаза?

- Нет доченька, чудовище в сказке оказалось очень даже красивым, а вот папе своему скажи, чтобы спрятался от меня подальше.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ