Ще один ресторан виключить фуа-гра зі свого меню

14 ноября 2019 13:11 Просмотров: 109 # Прокомментируй Печатная версия
Ще один ресторан виключить фуа-гра зі свого меню

Ресторан сучасної української кухні «Остання барикада» із сім’ї ресторанів Дмитра Борисова більше не продаватиме фуа-гра.

Власники закладу підписали забов’язання перед міжнародною зоозахисною організацією «Відкриті клітки» про виключення страви зі свого меню. Причина відмови від фуа-гра — неетичність виготовлення французького делікатесу. 

Як відомо, фуа-гра готують зі штучно збільшеної печінки гусей або качок (від 5 до 10 разів порівняно з природнім розміром), яких насильно відгодовують через зонд. Страждання тварин у ході виробництва вже стали причиною заборони виготовляти і продавати страву в Індії, Великобританії, Ізраїлі та деяких штатах США.

У ресторані «Остання барикада» раніше подавали так звану «українську фуа-гра» із Снятинської птахофабрики. Підприємство закрилося у вересні цього року.

Нагадуємо, що завдяки кампанії «Стоп фуа-гра» від продажу цієї страви також відмовилися ресторани «Канапа», «Asiatique» та «Klukva&Brukva». Аналогічна кампанія триває в Данії (150 заяв про вилучення фуа-гра із продажу) та у Великобританії (10 заяв).

Долучитися до заборони фуа-гра в Україні можна, підписавши петицію зоозахисної організації «Відкриті клітки».


Тэги: Ресторан Остання барикада фуа-гра
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоФК «Кардинал-Ровно» уступил Хмельницкому «Соколу»

В новую женскую группу Kish войдут 4 прекрасные девушки

Технические решения от MEYLE – залог надежной работы системы охлаждения

Фото

Все фотоРоссийский разработчик создал платформу с открытым кодом для управления корпоративными мобильными устройствами на платформе Android

Bobcat SAL L23 и L28 - новые шарнирные погрузчики в компактных габаритах

Компания «СтройАктив» создала игру-практику для улучшения качества жизни россиян

Анекдот дня

Приходит девушка домой и рассказывает: В овощном продают вот такие огурцы! 9 см. в диаметре и длиной полметра! (Показывает руками). Все удивились, а глухая бабушка сказала: - Главное, внучка, чтобы потом женился..

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ