Відділення «Полтавафарм» та його робітників скорочувати ніхто не буде

12 июля 2020 19:17 Просмотров: 116 # Прокомментируй Печатная версия
Відділення «Полтавафарм» та його робітників скорочувати ніхто не буде

Обласна рада та кредитор досягли компромісу — борги комунальним фармацевтам списують в рахунок користування найбільшим складським приміщенням на території Щербанівської ОТГ

Досягнуто домовленостей із найбільшим кредитором обласної мережі комунальних аптек «Полтавафарм» — ТОВ «БаДМ» — з приводу боргів полтавського підприємства. Як повідомив голова Полтавської облради Олександр Біленький, кредитору під заставу віддали велике складське приміщення на території Щербанівської ОТГ (с. Розсошенці, вул. Горбанівська, 2), яким він може безкоштовно користуватися. Однак це не значить, що комунальна нерухомість перейде в приватні руки:

— Коли таким чином борги «Полтавафарму» будуть виплачені, то ми залишимо це приміщення у комунальній власності, — повідомив Олександр Біленький, — а борги становлять 12 млн грн. Домовленість із кредитором дала можливість не скорочувати відділення і профільних спеціалістів, скоротять тільки бухгалтерів, щоб утворити централізовану бухгалтерію. Всього піде 55 бухгалтерів. Так, окремі площі ми скоротимо, але не закриємо відділення. Окрім цього незабаром працівники отримають борги по зарплаті з лютого місяця. Ще один позитив — кредитор надаватиме нам товарні кредити.

Також Олександр Біленький припускає, що облрада звернеться до окремих органів місцевого самоврядування із проханням співфінансувати окремі відділення «Полтавафарму», які обслуговують місцевих мешканців.

Нагадаємо, що протягом діяльності цього підприємства в останні роки його переслідували корупційні скандали. Позбулася посади екс-керівниця Наталія Стецюк, яку підозрювали у привласненні грошових коштів в особливо великих розмірах, але яку виправдав суд.

Ще тривають судові засіданні по справі екс-керівника Валерія Прядка та його заступника Руслана Гнєздова, яких обвинуватили у хабарі співробітнику поліції.

На цьому тлі кредитор ТОВ «Фіто-Лек» арештував та забрав 7 автомобілів комунального підприємства, у тому числі й спеціалізований. Обласна влада спромоглася виділити лише 5,2 млн грн, щоб зберегти підприємство-банкрут.

З 17 квітня голова Полтавської облради з подання ПОДА призначив в.о. директора комунального підприємства «Полтавафарм» Ольгу Шіпош. 

Тэги: Полтавафарм фармацевтика полтавщина БаДМ коммунальная аптека комунальна аптека
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоНеобычные разноцветные огни возникли в субботу 25 июля над китайским городом Шэньчжэн

Тайна карты Урбана Монте: Куда делась Австралия? Такую Антарктиду ты еще не видел!

Честный кинотрейлер: Чернобыль

Фото

Все фотоСамые популярные блюда, которые заказывали в период карантина

Ботовую платформу с краном-манипулятором на шасси Hyundai ЕХ8 разработали в "Polycar"

Самые странные музейные экспонаты мира

Анекдот дня

Молчание и улыбка - это два мощных оружия. Улыбка является способом решения многих проблем, молчание же помогает их избежать.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ