HR-директор компанії «Хенкель» в Україні Олена Єфремова-Курсік попала до ТОП-20 кращих HR-управлінців України

8 октября 2019 23:28 Просмотров: 130 # Прокомментируй Печатная версия
HR-директор компанії «Хенкель» в Україні Олена Єфремова-Курсік попала до ТОП-20 кращих HR-управлінців України

Олена Єфремова-Курсік, директор і керівник відділу персоналу компанії «Хенкель» в Україні, увійшла до переліку найкращих HR-директорів України, що складається з двох десятків осіб, за результатами голосування на сайті Delo.ua, а також на основі опитування експертів та анкетування учасників ринку.

Рейтинг кращих HR-управлінців України опублікований в межах спецпроєкту журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Автори рейтингу зазначили, що Олена Єфремова-Курсік понад двадцять років присвятила роботі у сфері управління персоналом, із них дев'ять  — у компанії «Хенкель» в Україні.

«Найцікавішим пані Олена вважає можливість виявляти, розвивати і виховувати таланти. Особливо пишається тим, що за роки роботи в HR виростила з п'яти менеджерів директорів бізнесу. Вважає, що співробітник повинен сам хотіти розвиватися і рухатися вперед, а завдання HRD – побачити потенціал, спрямувати людину, допомогти їй з визначенням кар'єрного шляху», — розказали укладачі рейтингу про досягнення та філософію HR-директора компанії «Хенкель» в Україні.

Інформація про компанію «Хенкель»

Компанія «Хенкель» має збалансований і диверсифікований портфель активів, що охоплює різні країни світу. Компанія, діяльність якої ведеться у трьох основних бізнес-напрямках, займає лідируючі позиції в промисловому і споживчому сегментах бізнесу завдяки успішним брендам, інноваціям і технологіям. Бізнес-напрямок «Клейові технології» компанії «Хенкель» посідає першість на світовому ринку клейової продукції у всіх сегментах даної галузі в різних країнах світу.

В бізнес-напрямках «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанія «Хенкель» лідирує у багатьох країнах і галузях по всьому світу. З часу заснування компанії «Хенкель» у 1876 році вона веде успішну діяльність вже понад 140 років. У 2018 році компанія «Хенкель» повідомила про обсяг збуту розміром приблизно 20 мільярдів євро і скоригований операційний прибуток розміром близько 3,5 млрд євро.

У компанії «Хенкель» працює приблизно 53 000 осіб у різних країнах світу – це віддана і дуже різноманітна команда, об’єднана гарною корпоративною культурою, спільною метою забезпечувати стійкий розвиток і спільними цінностями. Як визнаний лідер стійкого розвитку, компанія «Хенкель» займає провідні позиції по багатьох міжнародних показниках та в багатьох міжнародних рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» котируються на фондовій біржі Німеччини (фондовий індекс – DAX). Для отримання додаткової інформації просимо відвідати вебсайт компанії за цим гіперпосиланням: www.henkel.com.

Тэги: HR-управлінці HR-директор Хенкель henkel олена Єфремова-Курсік
Если Вы заметили ошибку, сообщите о ней, пожалуйста, редактору сайта

Комментарии:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видеоНовый сухпай казахских военных: как они это едят?

TOP-10 недорогих и самых надежных автомобилей

Likee запустило инициативу по защите животных #DanceForAnimal

Фото

Все фотоОнлайн-конструктор FormDesigner.ru усовершенствовал форму онлайн-записи

10 самых дорогих автомобилей, проданных на аукционе в 2019 году

Нижегородская компания выпустила новую спецтехнику на базе Урал-Next, ГАЗон-Next и Садко-Next

Анекдот дня

Медведев на пресс-конференции:
- Ну сколько можно вопросов о политике, господа, неужели других тем нет? ...
- А можно о сексе?
- Хм... Ну давайте!
- Когда уже, на х... й, это бардак в стране закончится?! ?!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ