Особливості тягово-зчіпних пристроїв різного типу

1 мая 2019 15:49 : 580 #
Особливості тягово-зчіпних пристроїв різного типу

Для тих, хто тільки-но став замислюватися про придбання фаркопа, може стати сюрпризом, що вибір цього аксесуара - справа далеко не така проста, адже такий тягово-зчіпний пристрій автомобіля має безліч типів, причому навіть для однієї моделі машини можна підібрати кілька різних моделей, кожна з яких буде мати свої особливості.

В першу чергу, слід зазначити, що існує американський та європейський типи фаркопів.

Перший складається з чотирьох частин: металевої рами для кріплення пристрою до автомобіля, кронштейна, фіксатора та зчіпного кулі, причому кожна з даних деталей має кілька модифікацій. Взагалі такі фаркопи знадобитися лише власникам деяких з американських автомобілів, посадочні місця яких істотно відрізняються від машин європейського типу.

Крім способу кріплення (фаркоп-вставка під квадрат) та конструкції ці класичні тягово-зчіпні пристрої з США відрізняються ще й тим, що комплектуються кулями різного діаметру. Якщо кулі фаркопів європейського типу мають регламентований діаметр -50 мм, то у випадку з американськими можна вибрати кулю одного з трьох розмірів, причому найближча до європейського типу має діаметр50,8 мм, тобто його використання для стандартних зчіпних головок причепів може бути дещо ускладненим . Тому на наших ринках найчастіше зустрічаються фаркопи європейського зразку, але вони теж можуть мати різну конструкцію.

Незнімні фаркопи

Найдешевший варіант тягово-зчіпного пристрою для українців – це незнімний фаркоп (або зварений фаркоп). Однак він має ряд недоліків.

- По-перше, він може псувати зовнішній вигляд автомобіля.

- По-друге, його наявність обмежує можливість користування автоматичними мийками.

- По-третє, через нього можуть функціонувати належним чином датчики системи «парктронік».

- По-четверте, при ударі ззаду наявність факопа може погіршити наслідки аварії у деяких випадках.

Тому багато автомобілістів вважають за краще купувати зйомні тягово-причіпні пристрої (найчастіше у них гак відкручується за допомогою гайкового ключа, але існують також моделі, у яких є спеціальний блокуючий важіль) або умовно знімні, гак яких можна прибрати під бампер.

Також фаркопи можна розділити на беззазорні (складаються з металевої конструкції і кулі) та моделі, що мають вигляд скоби та пальця, який фіксує кільце зчіпки причепа.

Зйомний фаркоп купити

Таким чином, існує великий вибір фаркопів, які відрізняються один від одного конструкцією, типом кулі та замку, способом кріплення, а також навантаженням, на яке вони розраховані. Переважна більшість фаркопів розробляється під конкретну модель авто.

Щоб вибрати найбільш відповідний фаркоп саме для вашої автівки, необхідно врахувати:

- марку, модель і рік випуску машини;

- тип причіпного пристрою та розмір його зчіпної головки;

- навантаження, яке буде припадати на зчіпний шар;

- додаткові можливості, які ви бажаєте отримати від фаркопу (зазвичай це обладнання для перевезення велосипедів).

Якщо ви не хочете, щоб фаркоп псував зовнішній вигляд авто, необхідно врахувати його особливості та вибрати таку модель даного аксесуара, яка буде забезпечувати повну її невидимість після зняття гака.

Зазвичай, електрообладнання для фаркопів входить до їх комплекту, але іноді його доводиться купувати окремо. При цьому варто враховувати, чи підійде обрана модель для автівок, що мають (або не мають) бортовий комп`ютер (систему CAN-BAS).

Якщо вам потрібно купити фаркоп на будь-яку вітчизняну або зарубіжну автівку, радимо вам завітати на сайт компанії «Avtofarkop» за адресою https://avtofarkop.in.ua, де також можна вибрати відповідний для марки та моделі вашої автівки захист двигуна та коробки передач.

Відповіді на будь-які запитання можна отримати за наступними контактами:

Київстар: (067) 839-92-14

Life: (063) 104-95-34

Vodafone: (095) 686-34-07

e-mail: kljuch-@ukr.net

Viber: +380975082440

: тягово-зчіпний пристрій автомобіля фаркоп-вставка під квадрат зварений фаркоп зйомний фаркоп купити електрообладнання для фаркопів
, , ,


:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео

Фото

Все фото

Анекдот дня

- Ты кем работаешь?
- Ландшафтным дизайнером!
- Ух ты! На компьютере?
- Нет... На бульдозере...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ