Що треба знати про автомобільні амортизатори

23 апреля 2013 10:01 : 789 #
Що треба знати про автомобільні амортизатори

Кожний власник авто має своє уявлення про керованість і рівні комфорту, тому вибирати треба ті амортизатори, які підходять вам, повідомляє UkrDay.com.

Існують: масляні (двотрубні гідравлічні), газо-масляні (двотрубні гідравлічні, заповнені газом під низьким тиском 2-3 атм.), газові (однотрубні гідравлічні, заповнені газом під великим тиском 15-27 атм.).

Масляні – найкомфортніші, однак через здатність “скипати” вони не люблять швидкої їзди по поганих дорогах. За ціною – найдоступніші.

Газо-масляні – за характеристиками трохи жорсткіше попередніх, однак наявність у компенсаційному обсязі газу азоту під низьким тиском виключає скипання рідини. Прекрасно підходять для наших доріг, забезпечують хороші зчіпні властивості на високих швидкостях. Коштують трохи дорожче масляних.

Газові – найжорсткіші. Шанувальниками таких амортизаторів є автоспортсмени, для яких важливо, щоб машина на великій швидкості на будь-якому покритті якнайкраще тримала дорогу. При повсякденних поїздках високошвидкісні характеристики не потрібні, тим більше що розплачуватися за них доводитьсякомфортом і передачею великих ударних навантажень на кузов. Підвищується навантаження і на підшипники ступиці, кульові опори і сайлент-блоки, що також знижує їх ресурс.

Основні виробники амортизаторів:

Sachs – відомий німецький виробник комплектуючих дляавтомобілів, у тому числі і амортизаторів. Виробництвом останніх займається з 1930 року. Поставляє свою продукцію на складальні конвеєри SAAB, VW, BMW, Volvo, Audi, а так само для установки на боліди “Формули-1″.

Boge – торгова марка концерну Sachs, німецький виробник амортизаторів. Поставляє свою продукцію на заводи Audi, VW, BMW, Volvo, Alfa Romeo.Bilstein – німецькі амортизатори. Присутні в основному на ринку газових амортизаторів, які призначені для спортивних автомобілів та їх прототипів. Встановлюються на Porsche Boxter, MB, Ferrari, BMW.

Kayaba – японські амортизатори, що охоплюють майже весь ринок машин з Країни Вранішнього Сонця і багато європейських і американських.

Monroe – великий бельгійський постачальник амортизаторів на вторинний ринок. Кілька років тому Monroe почала поставляти свою продукцію і на складальні конвеєри деяких заводів Volkswagen Group, Volvo, Porsche.

: авто амортизаторы
, , ,


:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео

Фото

Все фото

Анекдот дня

Штирлиц пришел на встречу со связным в знакомый бар и заказал 100 грамм водки.
- Водка у нас закончилась ещё два дня назад, - извинился бармен.
- Ну, тогда 100 грамм коньячку.
- Коньячок у нас закончился вчера, - огорченно сказал бармен.
- Ну, а пиво-то есть?
- Увы, закончилось сегодня...
Значит, связной уже здесь, - подумал Штирлиц...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ