Спростовано міфи стосовно б/у шин

23 апреля 2013 10:59 : 867 #
Спростовано міфи стосовно б/у шин

Якщо ви збираєтесь взути свій автомобіль в шини б/у, то ця стаття як раз для вас, повідомляє UkrDay.com.

З лютого по серпень компанії, які торгують покришками з мінімальним зносом, пропонують клієнтам воістину шикарнийвибір зимової гуми б / у, причому не тільки з мінімальним зносом, але часто і зовсім без оного. А з листопада по березень аналогічна ситуація відбувається з літніми покришками. Автомобілістів спокушає ціна – практично в два-три рази нижче, ніж на аналогічні нові шини. З чим це пов’язано, ми спробували розібратися.

Міф № 1: б / у шини мають значний знос і прослужать недовго

Стан замінних покришок в зарубіжних країнах дуже хороший. Пов’язано це з дбайливою системою експлуатації покришок і якісним технічним обслуговуванням. Знос в 5-10% при цьому значно знижує вартість шини, іноді навіть на 30%. Використовують імпортні шини з невеликим зносом з двох причин. По-перше, оскільки не бачать сенсу переплачувати, до речі, і самі європейці не соромляться ставити таку гуму, у них навіть є спеціалізовані магазини. По-друге, до нас гума надходить з внутрішнього ринку, на якому нові моделі автогуми з’являються на рік-півтора раніше, ніж на російському. Таким чином, вже цього літа з’являється можливість придбати абсолютно нову модель зимової шини з мінімальним зносом, а продажі аналогічних нових шин в челябінських магазинах почнуться в кращому разі через рік.

Міф № 2: Фрикційні б / у шини неприйнятні на наших дорогах

Клієнтам часто пропонуються нешиповані б / у шини, що нерідко викликає подив. Але, як виявляється, у країнах Європи шини не шипують: шипи обтяжують шину, пошкоджують дорожнє покриття, та й поведінка автомобіля на шипованих шинах не завжди надійна і передбачувана. При цьому застосовуються високотехнологічні гумові суміші, що роблять протектор шини з губчастої гуми з вкрапленням кристалів кремнію або кераміки. Якщо її розглянути під збільшувальним склом, можна побачити безліч повітряних бульбашок і мікрошипів. Протектор поєднує в собі властивості наждачного паперу і мокрої губки, яка добре прилипає до поверхні і має підвищений коефіцієнт тертя. Більше того, якщо зима видасться малосніжною… А шипи на голому асфальті можуть послужити погану службу, збільшивши гальмівний шлях на 20%.

Міф № 3: Навіщо купувати б / у шини, якщо нові якісні російські шини ідентичні за ціною

На ринку шини з мінімальним зносом конкурують в основному з новими аналогами імпортних шин російського виробництва, але це відноситься скоріше тільки до цін. Що стосується якості, зараз навіть нові російські аналоги не можуть конкурувати з б / у імпортними шинами. Як правило, аналог схожий з оригіналом тільки малюнком протектора, якість гуми абсолютно різна, відповідно різні і характеристики таких шин. Практично у всіх тестах, особливо на зносостійкість, аналоги поступаються оригіналам.

Міф № 4: б / у шини можуть стати «вісіьмкою» через пошкодження шини при неправильному завантаженні або транспортуванні

Метод укладання шин в контейнер і правила транспортування, як для нових, так і для б / у шин, однакові. В обох випадках існує незначний відсоток браку. Тому будь-який поважаючий себе магазин з продажу б / у шин на місці проводить контрольну перевірку товару, що купується клієнтом. А те, що б / у шина може стати «вісьмкою», – черговий міф. Швидше за все, автори таких відгуків забули про балансування і самі винні в тому, що їх шини стали непридатними.

: шины авто
, , ,


:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео

Фото

Все фото

Анекдот дня

Черный мальчик спрашивает у белой мамы:
- Мам, а чего ты белая, бабушка белая, дедушка белый, все белые, а я -черный???
- Ой, сынок, как вспомню ту вечеринку - хорошо, что не гавкаешь!

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ