Додаток iTunes Movies / TV Shows і технологія AirPlay 2 стануть доступні на Samsung Smart TV весною 2019 року

11 января 2019 10:18 : 370 #
Додаток iTunes Movies / TV Shows і технологія AirPlay 2 стануть доступні на Samsung Smart TV весною 2019 року

Компанія Samsung Electronics оголошує про те, що додаток iTunes Movies / TV Shows ( «Фільми / Телешоу iTunes»), а також технологія Apple AirPlay 2 з’являться на телевізорах Samsung Smart TV моделей 2019 року, починаючи з весни. На пристроях 2018 року підтримка буде здійснюватися після оновлення прошивки. Новий додаток iTunes буде доступний ексклюзивно на Samsung Smart TV в більш ніж 100 країнах, а AirPlay 2 буде підтримуватися на Samsung Smart TV в 190 країнах світу.

З новим додатком iTunes користувачі Samsung Smart TV отримають доступ до своєї вже існуючої бібліотеки iTunes і зможуть купувати або брати напрокат будь-які з сотень тисяч фільмів і серіалів, доступних в магазині iTunes Store, включаючи найбільшу добірку фільмів у форматі 4K HDR. Додаток iTunes Movies / TV Shows буде інтегровано в такі сервіси Samsung Smart TV як Universal Guide, новий Bixby і Пошук, забезпечуючи однаковий досвід використання у всій екосистемі Samsung.

Підтримка AirPlay 2 дозволить легко передавати відео, фото, музику, підкасти та багато іншого з пристроїв Apple на Samsung Smart TV, в тому числі телевізори QLED 4K і 8K, інтер’єрні телевізори The Frame і Serif, а також інші UHD і HD моделі Samsung.

Samsung є лідером на глобальному ринку телевізорів протягом останніх 13 років, а сервіс Samsung Smart TV став однією з найбільших розважальних платформ, доступних користувачам.

«Ми пишаємося тим, що разом з лідерами індустрії пропонуємо користувачам найширший вибір контент-сервісів на нашій платформі Smart TV, – прокоментував Он Джин Лі (Won-Jin Lee), виконавчий віце-президент напрямку пристроїв відображення інформації (Visual Display Business) Samsung Electronics . – З iTunes і AirPlay власники телевізорів Samsung і користувачі Apple отримають більше контенту, масштабність і функціонал відкритої платформи – це ідеальний варіант для всіх».

«Ми з нетерпінням чекаємо можливості надати функціонал iTunes і AirPlay 2 на Samsung Smart TV якомога більшій кількості споживачів по всьому світу. Користувачі iPhone, iPad і Mac зможуть насолоджуватися улюбленим контентом на найбільшому екрані в домі», – зазначив Едді Кью (Eddy Cue), старший віце-президент компанії Apple по програмному забезпеченню.

Читайте также: Размещение статей, новостей и пресс-релизов на UkrDay.com

: Samsung iTunes Movies TV Shows Фільми Телешоу Apple AirPlay Samsung Smart TV
, , ,

:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео

Фото

Все фото

Анекдот дня

В контракте группы Van Halen, популярной в 80-е годы, был пункт о том, что в раздевалке должна быть банка драже M&M без коричневых конфет.

Эту историю часто приводят как пример необоснованного поведения звезд, комплекса примандонны, безумия эстрады восьмидесятых. А на самом деле за этим требованием стоял нетривиальный факт.

Van Halen предъявляли особые требования к прочности сцены, которые было необходимо выполнить для безопасности зрителей и самих членов группы. Тяжёлое оборудование требовало хорошо укрепленной сцены — например, поперечные балки должны были выдерживать вес динамиков, требовались достаточно длинные заземленные кабели, и т.п.

Все детали подготовки зала, от балок до электрики, были прописаны в контракте, а в середину технической спецификации был вставлен пункт об М&М. Так что зайдя в раздевалку управляющий группы сходу мог сказать, насколько внимательно устроители читали контракт — и сразу получал сигнал, надо ли идти дотошно проверять сцену.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ