Укртелеком підключив до оптики навчальні заклади у Покровську та Родинську

8 сентября 2020 14:59 : 280 #
Укртелеком підключив до оптики навчальні заклади у Покровську та Родинську

Укртелеком підключив до оптики навчальні заклади у Покровську та Родинську

Новий навчальний рік у 8 школах Покровська та Родинська Донецької області розпочався з оптичним інтернетом. Щоб освітяни та учнів могли користуватися перевагами швидкісного доступу до всесвітньої мережі, Укртелеком підключив їх до оптичної інфраструктури. І тепер усі ці навчальні заклади користуються інтернетом на швидкості 100 Мбіт/с.

У межах спільного проекту з відділом освіти Покровської міської ради, до оптичного інтернету підключено ліцей, гімназію, 5 загальноосвітніх шкіл у Покровську та загальноосвітня школа у Родинську. Загалом у цих закладах навчається понад 3,2 тисячі учнів.

Укртелеком продовжує розбудовувати цифрову мережу в різних областях та підключати і їх мешканців, і об’єкти соціальної інфраструктури до сучасних послуг. Наприклад, оптичним інтернетом оператора, станом на початок липня користувалося понад 540 навчальних закладів. Здебільшого, це – опорні школи, ліцеї, коледжі. Чимало з них у районних центрах, невеликих містах, селищах і навіть віддалених чи важкодоступних селах.

: rvhylnpeae : Укртелеком інтернет оптика швидкісний школи
, , ,

:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео

Фото

Все фото

Анекдот дня

- У Вас водка есть?
- А тебе 18 есть?
- А у Вас лицензия есть?
- Ну ладно, ладно. Чего завелся-то сразу...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ