Всеукраїнський Конкурс для вчителів-новаторів "Чемпіон кейсів" стартує 5 грудня 2018

27 ноября 2018 12:33 : 801 #
Всеукраїнський Конкурс для вчителів-новаторів "Чемпіон кейсів" стартує 5 грудня 2018

Ви – прихильник новаторських методів освіти? Ви знаєте, які освітні процеси зараз в тренді? Тоді запрошуємо вас взяти участь в Загальноукраїнському конкурсі "Чемпіон кейсів (зимовий тур)". Конкурс організовано освітньою платформою EduFuture 7W.

Наймоднішою течією в провідних освітніх системах є кейс-уроки. На платформі EduFuture 7W викладено в безкоштовному доступі сотні кейс-уроків. В рамках Конкурсу "Чемпіон кейсів (зимовий тур)" вчителям пропонується провести кейс-урок з рекомендованого списку та надіслати фото- або відеозвіти з коротким описом: назва навчального закладу, місто, прізвище та ім’я вчителя, клас та назва кейсу. До листа можете також додати опис уроку, ваші враження та враження дітей. Більше цікавої інформації – більше шансів на виграш.

Серед учасників Конкурсу розіграється планшет від спонсора – бренду Lenovo.

Для участі в Конкурсі потрібно попередньо зареєструватися: http://konkurs.edufuture.biz. Конкурс триватиме з 5 грудня 2018 року до 10 лютого 2019 року.

Що таке кейс-урок і як він «працює»?

Кейс-уроки – це унікальний навчальний матеріал, структурований в каскадному форматі. Він складається з 6-10 розгорток, які системно відображають шкільні предмети, а також суміжну інформацію за її межами. Кейси призначені для поглиблення знань та розвитку компетенцій.

Щоб ознайомити людей з кейс-уроками, методиками їх проведення та допомогти обрати кейс для Конкурсу, 4 грудня о 16.00 буде проведено безкоштовний навчальний вебінар.

Детальна інформація: http://konkurs.edufuture.biz

: EduFuture 7W кейс-урок Lenovo EduFuture 7W
, , ,

:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео

Фото

Все фото

Анекдот дня

Высшее образование я получаю уже восьмой год. Историй масса. Одна из них. Курсе на четвертом нам преподавали медицину. Перед этим девочка, ну, к примеру Маша, залетела и находится месяце на седьмом, то бишь живот как надо. Когда девочки из группы спрашивали:
- Маша, как же так?
Она отвечала:
- Презервативов не было, а нам очень хотелось.
Из чего можно сделать вывод, что парень у нее тоже тот еще крендель и также отличается умом и сообразительностью.
Идет сессия, Маша спокойно собирает оценки "на живот" (Преподы, чтобы не расстраивать будущую маму ставят исключительно "отлично")
Последний экзамен - медицина, Маше достается (и смех и грех и косолапый мишка) "Методы контрацепции". Насколько помню там нужно было отвечать по науке: "химические, механические и т. д и т. п."
Маша начинает мычать:
- Ну, есть презервативы, есть какие-то таблетки, потом вроде спираль какая-то.
Добрая тетя-врач в белом халате, помогает будущей маме и задает наводящие вопросы:
- Ну, а как еще, можно предотвратить зачатие?
И Маша выдает:
- Я НЕ ЗНАЮ.
Докторша:
- Я ВИЖУ.
Группа лежит, у Маши очередная "пятерка"...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ