Щебелинський НПЗ додатково заробив $3,6 млн на біржових торгах

25 августа 2020 17:46 : 289 #
Щебелинський НПЗ додатково заробив $3,6 млн на біржових торгах

За результатами торгів на ТБ «Українська енергетична біржа» додатковий дохід Щебелинського НПЗ склав 3,6 млн долл США. Про це повідомляє НАК «Нафтогаз України».

НАК «Нафтогаз України» зазначає, що результати торгів довели, що ринок повірив у якість українського пального, через що зріс рівень конкуренції на торгах. Учасники торгів купляють пальне для подальшої реалізації на власних мережах АЗС.

«Відтепер можна з впевненістю сказати, що Шебелинський НПЗ як за якістю продукціі, так і за ефективністю продажів успішно конкурує з іноземними та вітчизняними постачальниками», - вважає директор з комерційних питань Нафтогаз Нафта Сергій Федоренко.

Товарна біржа "Українська енергетична біржа" є відкритим торговим майданчиком, на якому зустрічаються виробники і постачальники товарів та формуються ринкові справедливі ціни для кожного з учасників ринку. Є членом Європейської бізнес асоціації (ЕВА), Асоціації "Біржові та електронні майданчики", а також Europex — Асоціації Європейських Енергетичних Бірж, спільно з якими ми реалізуємо ряд проектів зі створення та розвитку біржових ринків.

 

: medisum : Українська енергетична біржа торги Щебелинський НПЗ
, , ,

:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео

Фото

Все фото

Анекдот дня

- Холмс, слышали новость: у Ксении Собчак при обыске нашли миллион евро!

- Вот поэтому, дорогой Ватсон, демонстрация оппозиции и называется "Маршем миллионов"

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ