Київраді пропонують знизити оренду для приватних шкіл та дитсадків

17 февраля 2013 00:47 : 514 #
Київраді пропонують знизити оренду для приватних шкіл та дитсадків

Постійна Комісія Київради з питань гуманітарної політики вважає за доцільне, щоб приватні навчальні заклади столиці отримали право орендувати приміщення в межах експлуатаційних витрат, тобто за ставкою в 1 грн. на рік, повідомила Алла Шлапак Голова Комісії, лідер депутатської групи «Соціальна справедливість».

На переконання політика, влада повинна забезпечити рівні умови як комунальним, так і приватним навчальним закладам щодо оренди приміщень, оскільки покладені на них освітні функції є однаковими.

«Як у державних, так і в приватних школах і дитсадках навчаються, виховуються маленькі кияни. Батьки дітей сплачують податки до бюджету, не залежно від того, який навчальний заклад відвідує дитина. І якщо ми даємо якісь преференції лише одному типу установ, це означає, що до одних киян влада ставиться краще, а до інших – гірше. На превеликий жаль, сьогодні приватна форма навчання не користується підтримкою держави і використанням бюджетних коштів, як це має бути. Цей соціальний дисбаланс потрібно усунути», - зазначає Алла Шлапак.

Крім того, за словами депутата, така орендна поступка для приватних навчальних закладів є вигідною для міста з економічної точки зору.

«Зниження орендної ставки для приватників обійдеться місту близько 250 тис. грн.. Однак, якби всі діти, котрі виховуються і навчаються у приватних дитсадках і школах, відвідували комунальні заклади освіти, то на це потрібно було б витрачати орієнтовно 35 млн. грн.. Тому цілком очевидно, що рішення про встановлення пільгової орендної плати для приватних закладів освіти є справедливим і обґрунтованим»,- зауважує Алла Шлапак.

Наразі, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м.Києва доручено підготувати відповідний проект Рішення, після чого він пройде необхідні погодження та буде винесений на розгляд Київради.

: Соціальна справедливість Київрада
, , ,

:загрузка...

Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео

Фото

Все фото

Анекдот дня

Мужик приходит на фирму устраиваться на работу.
У него спрашивают:
- Сколько знаете языков?
- Три.
- А какие?
- Русский, английский, французский.
- Ну скажите что-нибуть на английском.
- Guttеn tаg.
- Это же немецкий!
- Ну, значит четыре...

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ