Відділення «Полтавафарм» та його робітників скорочувати ніхто не буде

12 июля 2020 19:17 : 194 #
Відділення «Полтавафарм» та його робітників скорочувати ніхто не буде

Обласна рада та кредитор досягли компромісу — борги комунальним фармацевтам списують в рахунок користування найбільшим складським приміщенням на території Щербанівської ОТГ

Досягнуто домовленостей із найбільшим кредитором обласної мережі комунальних аптек «Полтавафарм» — ТОВ «БаДМ» — з приводу боргів полтавського підприємства. Як повідомив голова Полтавської облради Олександр Біленький, кредитору під заставу віддали велике складське приміщення на території Щербанівської ОТГ (с. Розсошенці, вул. Горбанівська, 2), яким він може безкоштовно користуватися. Однак це не значить, що комунальна нерухомість перейде в приватні руки:

— Коли таким чином борги «Полтавафарму» будуть виплачені, то ми залишимо це приміщення у комунальній власності, — повідомив Олександр Біленький, — а борги становлять 12 млн грн. Домовленість із кредитором дала можливість не скорочувати відділення і профільних спеціалістів, скоротять тільки бухгалтерів, щоб утворити централізовану бухгалтерію. Всього піде 55 бухгалтерів. Так, окремі площі ми скоротимо, але не закриємо відділення. Окрім цього незабаром працівники отримають борги по зарплаті з лютого місяця. Ще один позитив — кредитор надаватиме нам товарні кредити.

Також Олександр Біленький припускає, що облрада звернеться до окремих органів місцевого самоврядування із проханням співфінансувати окремі відділення «Полтавафарму», які обслуговують місцевих мешканців.

Нагадаємо, що протягом діяльності цього підприємства в останні роки його переслідували корупційні скандали. Позбулася посади екс-керівниця Наталія Стецюк, яку підозрювали у привласненні грошових коштів в особливо великих розмірах, але яку виправдав суд.

Ще тривають судові засіданні по справі екс-керівника Валерія Прядка та його заступника Руслана Гнєздова, яких обвинуватили у хабарі співробітнику поліції.

На цьому тлі кредитор ТОВ «Фіто-Лек» арештував та забрав 7 автомобілів комунального підприємства, у тому числі й спеціалізований. Обласна влада спромоглася виділити лише 5,2 млн грн, щоб зберегти підприємство-банкрут.

З 17 квітня голова Полтавської облради з подання ПОДА призначив в.о. директора комунального підприємства «Полтавафарм» Ольгу Шіпош. 

: Полтавафарм фармацевтика полтавщина БаДМ коммунальная аптека комунальна аптека
, , ,

:Присоединяйся!

#

Новости партнеров

Видео

Все видео

Фото

Все фото

Анекдот дня

Как-то Насреддин прочитал в одной книге, что если у человека маленький лоб, а длина бороды больше двух кулаков, то этот человек – дурак. Он посмотрел в зеркало и увидел, что лоб у него маленький. Затем взял в кулаки бороду и обнаружил, что она значительно длинне, чем надо.
– Нехорошо, если люди догадаются, что я дурак, – сказал он себе и решил укоротить бороду.
Но ножниц под рукой не оказалось. Тогда Насреддин просто сунул в огонь торчащий конец бороды. Она вспыхнула и обожгла Насреддину руки. Он отдернул их, пламя спалило ему бороду, усы и сильно обожгло лицо. Когда он оправился от ожогов, то на полях книги приписал:
Проверено на практике”.

Все анекдоты

Что ещё почитать

ИНТЕРЕСНЫЕ НОВОСТИ

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ